Krzysztof Knapczyk

Krzysztof Knapczyk – jeden z najbardziej uzdolnionych wokalistów młodego pokolenia, który znakomicie sprawdza się zarówno w repertuarze operowym, jak i popowym czy musicalowym. Aktor, multiinstrumentalista, animator kultury, twórca nowatorskich projektów artystycznych (m.in. „Opera na ulicy”) oraz internetowych.

 

Odtwórca jednej z głównych ról w musicalu „Karol” o życiu Świętego Jana Pawła II – największy projekt musicalowy w Polsce, z premierą w Turon Arenie Kraków dla 9 tys. widzów. Szerokiej publiczności znany również z udziału w produkcjach Telewizji Polsat oraz z występów dla wielotysięcznej widowni (śpiewał m.in. razem z zespołem Dżem, podczas gali z okazji 25-lecia RMF FM).

Oferta

Koncert Krzysztofa Knapczyka to znakomite artystyczne dopełnienie każdego wydarzenia: gali firmowej, konferencji, spotkania biznesowego, uroczystości kulturalnej, wyjazdu integracyjnego i wielu innych. Artysta oferuje recitale na wszystkie okazje, świetnie sprawdzające się zarówno na spotkaniach dla kameralnej publiczności, jak i podczas wielkich widowisk, koncertów czy imprez masowych.

Projekty

Krzysztof Knapczyk bierze udział w międzynarodowych i ogólnopolskich projektach artystycznych: musicalowych, operowych, teatralnych. Realizuje się w nich jako aktor, wokalista i menedżer. Najważniejsze wydarzenia kulturalne z udziałem Artysty to m.in. musical „Karol” – pierwszy polski musical o życiu Św. Jana Pawła II, musical „Les Miserables” w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz Gala z okazji 25-lecia RMF FM.

Sorry, no posts matched your criteria.