Od opery do musicalu

Od opery do musicalu

Najpiękniejsze pieśni operowe świata oraz największe hity z polskich i amerykańskich musicali. Śpiewa Krzysztof Knapczyk

Premiera: 3 grudnia 2017 r., godz. 17.00, Sala Koncertowa „Muza”, ul. Warszawska 2, 41-200 Sosnowiec

Młody, przystojny i niezwykle utalentowany. Odkrycie wokalne roku 2017. Okrzyknięty przez fanów rodzimym, solowym odpowiednikiem włoskiego trio Il Volo. Aktor, solista (tenor), multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, odtwórca jednej z głównych ról w musicalu „Karol” o życiu Jana Pawła II. Należy do grona najzdolniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Jego twórczość to muzyka klasyczna śpiewana w nowatorski, oryginalny sposób – z zacięciem popowym i musicalowym. Wprowadza operę „pod strzechy” – odkrywa na nowo siłę najpiękniejszych arii i pieśni operowych świata oraz prezentuje je publiczności w nietypowych, współczesnych, „lekkich” aranżacjach. Według krytyków skutecznie skraca dystans pomiędzy operą, popem i musicalem, swobodnie poruszając się w każdym z tych gatunków i łącząc je w niepowtarzalne, muzyczne układanki.

 

Swoimi brawurowymi wykonaniami zdobywa uznanie słuchaczy w każdym wieku. Śpiewa po polsku, angielsku, włosku i rosyjsku. W 2016 roku, jako jedyny polski muzyk, otrzymał Stypendium Artystyczne Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za autorski projekt „Opera na ulicy”, z którym odwiedził m.in. Amsterdam, Paryż, Bratysławę i Berlin. Występował na najbardziej prestiżowych galach i spotkaniach biznesowych w Polsce. Teraz zaprasza na swój autorski recital „Od opery do musicalu”, który wypełniają najpiękniejsze pieśni operowe świata oraz największe hity z polskich i amerykańskich musicali. Podczas koncertu publiczność będzie mogła wysłuchać takich utworów klasycznych jak  „’O sole mio” czy „La donna è mobile”, a także wielkich hitów z musicali: „Aladyn”, „Skrzypek na dachu”, „Romeo i Julia”, „Metro” czy „Karol. Musical o życiu Jana Pawła II”. Nie zabraknie również autorskich utworów Artysty, w tym wzruszających ballad i… własnych pieśni operowych!

 

Kup bilet na koncert „Od Opery do Musicalu” – 3 grudnia 2017 r., godz. 17.00, Sala Koncertowa „Muza”, ul. Warszawska 2, Sosnowiec

 

1) Bilety dla osób indywidualnych:

Bilety w cenach: 99 PLN, 79 PLN,  49 PLN i 29 PL

Bilety można zakupić przez Internet w serwisie Eventim.pl – kliknij tutaj!

Bilety można zakupić w sklepach Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn i Księgarniach PWN oraz w punktach sprzedaży w całej Polsce.

 

2) Bilety zbiorowe dla grup zorganizowanych (instytucji, szkół, firm itp.)

Bilety można zakpić drogą e-mailową u organizatora. Szczegóły oraz formularz zamówienia – kliknij tutaj!

 

Kontakt w sprawie biletów: prbiuro@prokonto.pl, tel. kom. 607-035-169, 691-542-799