Od opery do musicalu

Od opery do musicalu

Najpiękniejsze pieśni operowe świata oraz największe hity z polskich i amerykańskich musicali. Śpiewa Krzysztof Knapczyk.

 

W KRÓTCE KOLEJNE DATY KONCERTÓW!

Młody, przystojny i niezwykle utalentowany. Odkrycie wokalne roku. Okrzyknięty przez fanów rodzimym, solowym odpowiednikiem włoskiego trio Il Volo. Aktor, solista (tenor), multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer. Jego twórczość to muzyka klasyczna śpiewana w nowatorski, oryginalny sposób – z zacięciem popowym i musicalowym. Wprowadza operę „pod strzechy” – odkrywa na nowo siłę najpiękniejszych arii i pieśni operowych świata oraz prezentuje je publiczności w nietypowych, współczesnych, „lekkich” aranżacjach. Według krytyków skutecznie skraca dystans pomiędzy operą, popem i musicalem, swobodnie poruszając się w każdym z tych gatunków i łącząc je w niepowtarzalne, muzyczne układanki.

 

Swoimi brawurowymi wykonaniami zdobywa uznanie słuchaczy w każdym wieku. Śpiewa po polsku, angielsku, włosku i rosyjsku. Jako jedyny polski muzyk, otrzymał Stypendium Artystyczne Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za autorski projekt „Opera na ulicy”, z którym odwiedził m.in. Nowy Jork, Amsterdam, Paryż, Bratysławę i Berlin. Występował na najbardziej prestiżowych galach i spotkaniach biznesowych w Polsce. Teraz zaprasza na swój autorski recital „Od opery do musicalu”, który wypełniają najpiękniejsze pieśni operowe świata oraz największe hity z polskich i amerykańskich musicali. Podczas koncertu publiczność będzie mogła wysłuchać takich utworów klasycznych jak  „’O sole mio” czy „La donna è mobile”, a także wielkich hitów z musicali: „Aladyn”, „Skrzypek na dachu”, „Romeo i Julia”, czy „Metro”. Nie zabraknie również autorskich utworów Artysty, w tym wzruszających ballad i… własnych pieśni operowych!

 

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE KONCERTY!

 

MOŻLIWOŚĆ REALIZACJI KONCERTU NA ZAMÓWIENIE.

KONTAKT:

TEL:(+48) 793-391-767

EMAIL: KONTAKT@KRZYSZTOFKNAPCZYK.PL